آیا نسبت به انجام این عملیات اطمینان دارید؟

طرح تسهیلات قرض الحسنه ی اسکان –  نام نویسی مرحله پنجم (30 خرداد الی 20 تیر ماه 1396)

سه‌شنبه، 30 خرداد 1396

با توجه به استقبال دانشجویان در سال های 1394 و 1395 این طرح در سال 1396 برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی اجرا خواهد شد. دانشجویان متقاضی بایستی با مراجعه به دفتر کانون، ابتدا فرم عضویت در کانون را تکمیل نموده و سپس با توجه به اولویت های جدول ذیل با یکی از دو طرح تشریح شده، نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه اقدام نمایند. فرصت تکمیل پرونده و دریافت وام حداکثر تا پایان روز سه شنبه 96/4/20 می باشد.

کانون کار و زندگی شریف، حاصل تلاش گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف برای بهبود سطح رفاهی، ارتقای مهارت‌های زندگی و ترویج دانش کسب و کار در میان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف است. در این کانون سعی می شود الگوهایی جهت نیل به اهداف مذکور، با تکیه بر توان جامعه ی دانشگاهی طرح ریزی و اجرا شود.
کانون کار و زندگی مجوز فعالیت خود را از انجمن «حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی» دریافت کرده است و مورد حمایت دانشگاه و بانک قرض الحسنه رسالت قرارگرفته است و در سال 1394 برای دانشجویان واجد شرایط، طرح «تسهیلات قرض الحسنه ی اسکان» را برای اولین بار
 پیاده سازی و اجرا نمود. 
با توجه به استقبال دانشجویان در سال های 1394 و 1395 این طرح در سال 1396 برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی اجرا خواهد شد. 
   دانشجویان متقاضی بایستی با مراجعه به دفتر کانون، ابتدا فرم عضویت در کانون را تکمیل نموده و سپس با توجه به اولویت های جدول ذیل با یکی از دو طرح تشریح شده، نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه اقدام نمایند. 
   فرصت تکمیل پرونده و دریافت وام حداکثر تا پایان روز سه شنبه 20/04/96 می باشد. 
   لازم به ذکر است پرداخت تسهیلات به پرونده های ناقص و تکمیل نشده بعد از تاریخ مقرر امکان پذیر نمی باشد. 


 طرح 1
o    حداکثر سقف تسهیلات در این طرح صد و بیست میلیون ریال است.
o    در این طرح، اسناد ضمانتی مورد نیاز جهت پرداخت تسهیلات عبارت است از یک ضامن معتبر مطابق مقررات متعارف بانک.

 طرح 2
o    حداکثر سقف تسهیلات در این طرح یکصد و چهل میلیون ریال می باشد.
o    در این طرح، اسناد ضمانتی مورد نیاز جهت پرداخت تسهیلات عبارت است از یک ضامن معتبر مطابق مقررات متعارف بانک.

تبصره1: دانشگاه تا زمان تسویه تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت شده توسط فرد، از صدور هر گونه گواهی فارغ‌التحصیلی خودداری می‌کند.
تبصره 2: حداکثر زمان بازپرداخت اقساط سی ماهه خواهد بود. 
تبصره 3: دانشگاه بخشی از یارانه غیر مستقیم اختصاص داده شده به دانشجویان استفاده کننده از این طرح را در طول سنوات عادی تحصیلی وی، بصورت مستقیم به ایشان پرداخت می کند.
تبصره 4: باتوجه به محدودیت منابع این طرح، اولویت بندی و تخصیص وام با الویت زمان تکمیل پرونده و اعتباری که برای هر گروه از متقاضیان در نظر گرفته شده است، صورت خواهد گرفت.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی الکترونیکی Kzsharif.blog.ir و یا در روزهای اداری (از تاریخ 30 خرداد تا 20 تیر ماه) از ساعت 9:00 تا 12:00 و 13:30 تا 16 به دفتر کانون کار و زندگی شریف واقع در خیابان قاسمی- جلوتر از درب شمالی دانشگاه(به سمت غرب)- ساختمان ناجی- واحد 4، مراجعه فرمایید. (شماره تماس: 66065140 داخلی 122)