آیا از حذف موارد انتخاب شده اطمینان دارید؟

ثبت نام خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی 1399 و 1400(امتحانات و ترم تابستان)

سه‌شنبه، 7 تير 1401

اطلاعیه 12: با توجه به اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی مبنی بر برگزاری امتحانات به صورت حضوری، اداره امورخوابگاه‌ها توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی 1399 و 1400متقاضی استفاده از خوابگاه را به ادامه اطلاعیه جلب می‌نماید:

1-    ثبت‌‏نام خوابگاه‌‏ها به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه سیما به نشانی dorm.sharif.ir انجام می‌شود.
2- واجدین شرایط اسکان و متقاضی خوابگاه، با ورود به سامانه سیما به نشانی اعلام شده، ابتدا فرم درخواست خود را تکمیل و ثبت می‌نمایند. در ادامه، این فرم توسط کارشناسان اداره امور خوابگاه‌ها بررسی و در صورت تأیید درخواست متقاضی، اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل یا پیامک جهت انجام ادامه مراحل، صورت می‌پذیرد.
3- طبق قوانین اسکان (مندرج در دفترچه انتخاب رشته)، با توجه به محدودیت ظرفیت، به دانشجویان ساکن استان تهران، توابع آن و استان البرز و همچنین دانشجویان دارای کد رشته فاقد خوابگاه و شبانه (شامل بومی و غیربومی)، خوابگاه تعلق نمی‌گیرد. 
4- دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری لازم است قبل از ثبت‌نام خوابگاه در صورت استفاده از امکانات رفاهی در مقاطع قبلی (وام و خوابگاه) نسبت به تعیین تکلیف یا تسویه‌حساب مقطع قبل خود در سامانه فاز 2 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم (bp.swf.ir) اقدام نمایند. در صورت عدم تسویه حساب مقطع قبل، ارائه خوابگاه مقدور نمی‌باشد.
5- دانشجویانی که برای ایام امتحانات اسکان می‌یابند، در صورت عدم ارائه درخواست در سامانه آموزش برای ترم تابستان 1401، می‌بایست تا تاریخ  1401/05/05 نسبت به تخلیه خوابگاه همراه با لوازم شخصی اقدام نمایند. به علت محدودیت فضا و برنامه‌ریزی اسکان سال آتی، نگهداری لوازم در خوابگاه مقدور نمی‌باشد.
6- جدول زمانی ثبت درخواست و تکمیل مراحل ثبت‏‌نام به شرح ذیل می‏‌باشد و زمان مراجعه به خوابگاه، در پایان فرایند ثبت‌نام، از طریق سامانه به اطلاع خواهد رسید.

(دانشجویان ورودی 99 و 1400 که در حال حاضر ساکن خوابگاه می باشند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند.)

 

فایل اطلاعیه