آیا از حذف موارد انتخاب شده اطمینان دارید؟

درخواست اقامت و پرداخت اجاره بهاء نیمسال اول 03-1402 در سامانه صندوق رفاه دانشجویان

دوشنبه، 17 مهر 1402

اطلاعیه 22: با عنایت به راه‌اندازی سامانه یکپارچه خدمات رفاهی دانشجویان به آدرس http://refah.swf.ir، تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکتری ورودی 1398 تاکنون، و مقطع کارشناسی ارشد ورودی 1400 تاکنون، لازم است جهت ثبت نام خوابگاه ترم جاری و پرداخت اجاره بهاء و بدهی‌های معوقه به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند‌.

با عنایت به راه‌اندازی سامانه یکپارچه خدمات رفاهی دانشجویان به آدرس http://refah.swf.ir، تمامی دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکتری ورودی 1398 تاکنون و مقطع کارشناسی ارشد ورودی 1400 تاکنون، لازم است جهت ثبت نام خوابگاه ترم جاری و پرداخت اجاره بهاء و بدهی‌های معوقه به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند‌.
  در همین راستا دانشجویان جهت ورود به سامانه، به روش زیر اقدام نمایند:
1- در صورتی که برای اولین بار می‌خواهید وارد سامانه شوید نام کاربری شما، شماره ملی و برای دریافت رمز عبور از کلید (رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام) استفاده نمایید.
2- دانشجویان ورودی 1402 مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ابتدا می‌بایست مقطع قبلی خود را در سامانه صندوق رفاه تسویه نموده و سپس اقدام به ایجاد مقطع جدید نمایند. 
3- پس از ورود به سامانه در صورت داشتن بدهی، ابتدا معوقات خود را تسویه نموده، سپس از منوی خوابگاه کلید درخواست خوابگاه و اقامت جدید را زده تا ثبت نام ترم جاری انجام گردد.
4- پس از ثبت درخواست و تأیید کارشناس مربوطه، فرصت پرداخت اجاره بهاء ترم جاری با تخفیف 10 درصدی، تا 15 آبان ماه 1402 می‌باشد
5- طبق قوانین صندوق رفاه دانشجویان، پرداخت اجاره بهاء در ابتدای هر نیم‌سال تحصیلی الزامی می‌باشد و برای اسکان نیم‌سال تحصیلی آتی و شرکت در لیست‌گیری و انتخاب اتاق سال آینده، پرداخت اجاره بهای هر دو نیمسال تحصیلی الزامی می‌باشد.

فایل اطلاعیه